GRAND POTATO CHIPS

Eestis leiutatud krõpsud, mida on müüdud 60 riiki üle maailma

Grand potato chips on Kartulivavhli bränd, mis on välja töötatud eksportturgudele. See on maailmas täiesti unikaalne krõps. Tootmisliin on meie inseneri enda kätetöö ja retsept on endiselt hästi hoitud peresaladus. Tootel on ainulaadne kuju, tekstuur ja täiuslikud maitsed. See on teeninud meile palju fänne kogu maailmast. Toode on välismaal niivõrd populaarne, et 70% toodangust moodustab "Grand potato chips" ja 30% koduturule suunatud "Kartulivahvel".

TEXAS Popcorn

Unikaalse disaini ja kõrge kvaliteediga popcornid

TEXAS Popcorni teeb eriliseks terade kõrge kvaliteet. Kasutame A-klassi terasid, mis muutuvad peale paisumist seene-kujuliseks (odavamad alternatiiv on liblika-kujuline popcorn). Tänu seene-kujule, on maitsvat osa rohkem, püsib tootes paremini vitamiinid ja mineraalid ning kiudainesisaldus on kõrgem. Vaatamata sellele, et tegu on üsna lihtsa tootega, on see oma kõrge kvaliteedi tõttu üks meie põhilisi eksporttooteid ning koguni 80% meie popcorni toodangust liigub välismaale müügiks.

Private label tooted

Oleme teinuid kümneid erinevadi private label brände

Meil on palju edulugusid erinevates private label brändidest. Oleme usku, et klient teab ise kõige paremini, milline disain kõnetab nende sihtturgu. Kliendil on võimalik valida meie sortimendist ükskõik mis toode, valida pakendi materjal, suurus ja kuju ning disainida pakend.

Krõpsud, snäkid ja hommikusöögid

Meie sortimendis on üle 100 SKU

Meie ekspordilugu

Tänaseks moodustab eksport Balsnacki käibest üle 50%

Viimase 4 aasta jooksul on ettevõtte ekspordimüük 5-kordistunud, moodustades tänaseks 53% kogukäibest. Oleme aktiivsed enam kui 40 turul, millest suurimad on Aasia, Skandinaavia, Suurbritannia ja Lähis-Ida. Teeme koostööd suurimate jaemüüjate ja edasimüüjatega, kuhu kuuluvad Costco, Carrefour ja Auchan. Meid võib kohata iga-aastaliselt järgnevatel messidel: ISM Kölnis, Gulfood Dubais, Foodex Jaapanis, PLMA Amsterdamis, Fancy Food New Yorkis, Aunga Kölnis/ Sial Pariisis, China Internaional Expo.